Клубний вечір присвячений ОАЕ

Відносини між Україною та ОАЕ виходять на новий рівень, і незабаром планується відкриття посольства ОАЕ в Україні . У зв'язку з цим редакція журналу «Народний депутат» вирішила належним чином висвітлити цю подію.

Таким чином 14 листопада 2013 у місті Києві в затишній галереї елітного житлового кварталу «Новопечерські Липки» відбулася презентація випуску №94 журналу «Народний депутат», який присвячений Дубаю, його стратегії розвитку та відносинам між Україною та ОАЕ. Презентація пройшла у легкій і невимушеній атмосфері, властивій клубним заходам Депутатського клубу «Парламент».

Почесними гостями презентації стали видатні діячі України та зарубіжжя, члени Депутатського клубу «Парламент», Народні депутати, Посли іноземних держав в Україні, зірки спорту та шоу-бізнесу, власники та топ менеджери великого бізнесу, представники ЗМІ.

Після офіційної частини заходу, гості насолодилися чудовою музикою від унікального піаніста-віртуоза й композитора — Євгенія Хмари. А чарівна музика і красивий голос співачки сприяли невимушеному, теплому знайомству і бесіді гостей.

Журнал "Народний депутат" виходить на міжнародний рівень, про що свідчить зацікавленність ним та проектами Парламентського клубу України провідних міжнародних компаній та експертів. Наприклад, Аніта Мендіратта— міжнародний стратегічний консультант в сфері Туризму та Економічного Розвитку подарувала до Бібліотеки Парламентського клубу України книгу "Від суперечності до розуміння: Як Туризм Формує Майбутнє Націй", а всесвітньовідомий російський архітектурний дизайнер Василій Клюкін— 300-сторінковий альбом "Designing Legends". Ці книги від їх імені вручив керівникам клубу президент "Exclusive Media House" Володимир Маліков.

Депутатський клуб "Парламент" висловлює подяку усім партнерам заходу та 94-го випуску журналу "Народний депутат" серед яких элітний дубайський курорт «Madinat Jumeirah», Юридична компанія "Бабіч, Сисоєнко та Партнери", автосалон «Атлант-М Дніпровська Набережна», клініка жіночого здоров'я «Isida», центр эстетичної косметології "Альтера", центр онкології та радіохірургії «Кібер Кліника Спіженко», Торговий дім "Esttone", Торгова марка "Полугар" та медіа партнер «Exclusive Media House».

Дорогі пані та панове, чекаємо Вас на презентаціях нових випусків журналу «Народний Депутат», які будуть ще більш яскраві і цікаві.

undefined

undefined

undefined

undefined

undefined

undefined

Далі наводяться інтерв'ю деяких почесних гостей заходу.

Раханський Анатолій Варфоломійович

— Скажіть, будь ласка, свою думку щодо журналу «Народний депутат» та його співпраці з журналом «Мир Азербайджана».

— Я должен сказать вам, что журнал совершенствуется не с каждым месяцем, а с каждым днём, часом и минутой. А главное, он совершенствуется не только в приделах Украины, нашей большой европейской  страны, а так же в приделах всего мира. Это очень и очень приятно. 

Существует такой мощный, хороший журнал, как «Мир Азербайджана», в состав совета старейшин которого я вхожу. Мы седлали несколько выпусков пресвященных именно Украине. Почему? Потому, что в Украине проживает сегодня около 500 тысяч азербайджанцев. Наших граждан в Азербайджане проживает 32 тысячи. Я вот недавно сам был в Азербайджане. 

В этом журнале, я считаю есть одна очень интересная и важная для нас статья о том, как проходят избирательные кампании в разных странах Европы. Мне, как члену парламентской ассамблеи совета Европы, приходилось наблюдать за различными избирательными кампаниями, то есть за выборами в президенты, в национальные парламенты, и местные органы власти в таких странах как Франция, Германия, Испания, Греция и многих других. В Азербайджане я отслеживал уже в пятый раз. И, должен сказать, я такой избирательной кампании, как там нигде не видел. 

Сейчас мы сделали все для того, что бы «Мир Азербайджана» начал сотрудничество с журналом «Народный депутат». Президент депутатского клуба, Александр Ржавский, сейчас настраивает свой творческий коллектив на то, чтобы работать вплотную со многими странами, которые аккредитовали свои посольства в Украине. Это правильно. Не имеет значения, какой у них строй: капиталистический, социалистический или же коммунистический.  Люди – везде люди. И надо брать все хорошее с любой системы и культуры.

Корж Віталій Терентійович 

— Як ви відноситесь до діяльності Парламентського клубу? Яке сьогодні місце займає журнал «Народний депутат», і яким ви б хотіли бачити його в майбутньому?

— Мені здається, що за довгі роки мого депутатства, клуб народжувався не тільки в мене на очах, а і з моєю активною участю: і перші керівники, і початок діяльності. Я всіляко намагався сприяти цій роботі, бо відчував — це дуже корисно, навіть необхідно. Адже хто б ми не були, які б високі посади ми не займали, а у нас єдина проблема. Це не гроші, не харчі, а дефіцит спілкування. Людина може бути забезпеченою, і багато хто залежить від неї, а коли подивишся їй у вічі, то розумієш яка насправді вона самотня. Як казав славетний Райкін: «Народа много, а человека найти очень трудно». Приблизно так і зараз. 

Тому будь-яка громадська організація — це корисно. Такі кроки треба вітати, в тому числі і Парламентський клуб. Я охоче відвідував всі зустрічі та засідання, адже вони були насичені офіційною частиною, на якій виносилися найбільш актуальні питання. 

Зараз досить відчутно, що іде переформатування. Як і наше життя — воно удосконалюється, ускладнюється, все іде до світового рівня. В тому числі і спілкування. Сьогодні вже говорилось про те, що 94 номер журналу «Народний депутат» присвячений Арабським Еміратам. І це дуже добре, бо до того писали про своїх: і про олігархів, і видатних людей. Але ми їх досить добре знаємо – хто є хто. А ось зарубіжний досвід, тобто люди, які робили щось на світовому рівні – це вже буде куди цікавіше. 

Хочеться подякувати президенту клубу, Олександру Миколайовичу, за його титанічну роботу, за те, що він сміливо піднімає клуб на новий рівень.

Антипенко Ірина Вікторівна 

— Як ви співпрацюєте з Парламентським клубом, і яка ваша думка про журнал «Народний депутат»?

— Я дуже давно є членом цього клубу, і можу сказати, що він розвивається. З кожним разом все більше і більше людей приходять на такі заходи. Для нас це вже як свято, бо тут люди можуть поспілкуватися. Немає нічого більш важливого, як можливість спілкуватися — щиро, по-дружньому, забуваючи про проблеми, які зараз є в кожній родині, в кожній проблемній галузі.

Я думаю, що все більше і більше людей зараз зачитуються цим журналом. Перш за все тому, що там нема політики, яка б роз’єднювала, а навпаки — люди, які об’єднують. Крім того, змінилося керівництво журналу. Я дуже давно знайома і поважно відношуся до Олександра Миколайовича Ржавського. В нього є смак до життя, я б сказала, і він передає його людям.

Сьогодні тут втричі, або й в п’ять разів більше людей, як було раніше. І ми вже говорили про те, що нам необхідна більша територія, де ми могли б збиратися. А це територія всієї України. Я сподіваюся, що в нас колись будуть і виїзні засідання, адже сьогодні сюди приїхали люди з різних областей, з різних куточків України, тому може скоро і ми приїдемо до них.

Тут виступили представники інших держав, і власники великого європейського бізнесу. Тому можемо з впевненістю сказати, що журнал виходить на інший рівень, на міжнародний рівень. І сьогодні мені хотілося б побажати керівництву, і всім, хто кожного дня вкладає зусилля в цей журнал, досягти своєї мети – щоб «Народний депутат» дійсно став міжнародним, мав велике значення, розширювався. І щоб його прихильники, читачі, мали за честь бути представленими в цьому журналі. 

Маргарита Січкар

— Скажіть будь ласка, як ви оцінюєте результати роботи Парламентського клубу, та що б ви хотіли бачити в ньому в майбутньому?

— Могу сказать, что я вообще люблю всевозможные клубы, потому что здесь собираются люди, которых объединяет нечто: какие-то ценности, интересы, взгляды на будущее.

Чего я жду от клуба? Ну, мне хотелось бы как-то выступить перед его членами с темой социальной ответственности, так как с ней я работаю 24 часа в сутки. И мне хотелось бы найти здесь единомышленников, которые хотят изменить будущее Украины через разные  социальные проекты.

Сегодня я встретила здесь много знакомых, и познакомилась с новыми людьми. Ну, вот именно для этого и существуют клубы. Для того, чтобы находить коммуникацию, знакомиться и общаться.

Ржавський Олександр Миколайович

— Чи задоволені ви результатами роботи на сьогоднішній день, і які плани на майбутнє?

— Це таке питання, на яке можна відповідати дуже і дуже довго. Парламентський клуб розвивається – це зрозуміло. І розвиток його зумовлений в першу чергу тим, що люди, які пройшли парламент, або ж які досягли певних висот, вже можуть подивитися на це життя з філософської точки зору. І якраз Парламентський клуб – це вишукана філософія, як ми вважаємо, життя і відношення до життя. 

Для когось успіх — це політичні висоти, для інших — бізнес, творчість,  чи чудова родина. У кожного своє, і саме Парламентський клуб намагається зібрати таких людей, досвід яких можна було б розповсюдити на країну.

Що ж стосується результатів, то неможливо сказати, що ти завжди всім задоволений, адже постійно є щось, що можна було б зробити краще. І після того, як зробив, бачиш певні недоліки, яких можна було уникнути. Тому хочеться мати прогресуючий розвиток. І я вважаю, що в майбутньому ми досягнемо ще кращих і достойних публічних успіхів. 


Ілона Дудчак