РЕФОРМА ЗНАЙШЛА СВОЮ КОЛІЮ

Під час панельної дискусії в рамках Міжнародної бізнес-конференції "ABC:Ukraine&Partners" генеральний директор Укрзалізниці Сергій Болоболін підкреслив, що реформування сфери залізничного транспорту дасть змогу не лише модернізувати технічні засоби, а й дасть потужний поштовх розвитку залізничної інфраструктури, що разом сприятиме залученню нових вантажопотоків. Оскільки наша залізнична інфраструктура дозволяє перевозити до 100 млн тонн транзитних вантажів на рік, але торік було перевезено всього 42 млн. Змінити цю ситуацію та залучити додаткові обсяги транзиту, за словами гендиректора Укрзалізниці, дозволить прийняття ефективних рішень, пов'язаних саме з реформуванням галузі, серед яких — визначення стратегічних цілей, пріоритетів розвитку, сегментів для вантажних перевезень, основних напрямків державної політики у сфері вантажних перевезень, цільової моделі ринку оперування рухомим складом і вантажних перевезень і принципів взаємодії його основних учасників, удосконалення тарифної системи, нормативної бази.

Гендиректор Укрзалізниці також наголосив, що реформа стосуватиметься безпосередньо і структури залізничного транспорту, адже нинішня — 6 залізниць та 40 підвідомчих підприємств — не відповідає світовим вимогам. "Необхідна внутрішня трансформація, що дозволяє окреслити принципово нові структури залізничного транспорту, які здатні забезпечити реалізацію послуг через єдине вікно з урахуванням гарантованого недискримінаційного доступу до послуг як тимчасового монопольного, так і природного монопольного сегменту на залізничному транспорті", — сказав Сергій Болоболін.

"Завдання реформування забезпечити стійкий розвиток залізничного транспорту відповідно до потреб економіки країни на основі росту конкурентоспроможності, розширення інвестиційних механізмів і розвитку ринку залізничних транспортних послуг", — підсумував Гендиректор Укрзалізниці. 

undefined

Укрзалізниця у процесі реформування впроваджує спрощені процедури для організації вантажних перевезень: як внутрішніх, так і транзитних. Зокрема, Укрзалізниця дозволить вантажовідправникам укладати один договір на проведення розрахунку в різних валютах за перевезення у всіх видах сполучення.  За його словами, перші кроки, зроблені у цьому напрямку, — це спрощення процесу узгодження заявок, а також персоніфікований метод роботи з відправниками і отримувачами вантажів. "Ми плануємо найближчим часом надати клієнту можливість укладення одного договору на проведення розрахунку в різних валютах через єдиний розрахунковий центр за перевезення у всіх видах сполучення і отримання послуг, які виконуються підприємствами залізничного транспорту та зв'язані єдиним технологічним процесом, на будь-якій станції Укрзалізниці, відкритій для вантажної операції", — сказав Сергій Болоболін.

У першій половині наступного року Укрзалізниця планує розмістити євробонди на суму, що перевищує цьогорічну у 3-4 рази. Про це повідомив Міністр інфраструктури Володимир Козак: "Буквально три тижні тому Укрзалізниця розмістила в Лондоні євробонди на 500 млн. дол. При чому брали участь інвестори з США, Європи, Азії, Близького Сходу, СНД та з інших країн. І зараз ми починаємо другий етап і готові наступного року збільшити цю суму в 3-4 рази. Вже є пропозиції більше 10-ти банків, які хочуть займатися цією справою".

Володимир Козак наголосив, що Укрзалізниця — єдине державне підприємство нашої країни, яке розмістило євробонди без підтримки держави й отримало від рейтингового агенства Standard&Poors суверенний рейтинг інвестицій. 

"Над цим проектом ми працювали два роки, але тепер у нас є досвід, довіра, партнери серед банків та інвестиційних інститутів, тому, думаю, у першій половині наступного року ми збільшимо суму євробондів. Якою буде сума, залежить від інвестора", — підкреслив Володимир Козак.