Парламент

18 червня 2013 року
Верховна Рада України прийняла Постанову "Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань Автономної Республіки Крим"

Верховна Рада доручила Тимчасовій спеціальній комісії відповідно до Регламенту Верховної Ради та окремих рішень Верховної Ради опрацьовувати законопроекти, проекти інших актів, положення яких стосуються:

— конституційно-правового статусу Автономної Республіки Крим;

— делегування повноважень Автономній Республіці Крим;

— затвердження Конституції Автономної Республіки Крим та внесення змін до неї;

— правового режиму майна, що належить Автономній Республіці Крим;

— фінансової самостійності Автономної Республіки Крим;

— інших питань за рішенням Голови Верховної Ради України.

Також визначено, що кількісний склад Тимчасової спеціальної комісії становить 15 народних депутатів.

Головою Тимчасової спеціальної комісії обрано Дейча Бориса Давидовича (фракція Партії регіонів), заступником - Мочкова Олександра Борисовича (фракція Політична партія "Удар" Віталія Кличка).

Визначено термін діяльності Тимчасової спеціальної комісії - строк повноважень Верховної Ради сьомого скликання.

Звіт Тимчасової спеціальної комісії про виконану роботу вирішено заслухати на пленарному засіданні не пізніше шести місяців до дня закінчення повноважень Верховної Ради сьомого скликання.

Відповідний проект постанови зареєстровано за №2574.

18 червня 2013 року
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про погашення заборгованості державних підприємств вугільної галузі до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України"

Законодавчим актом реструктуризовано заборгованість перед Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України державних вугледобувних, шахтовуглебудівних підприємств, шахт, щодо яких прийнято рішення про ліквідацію.

Законом, зокрема, встановлено, що "погашення заборгованості державних підприємств вугільної галузі із сплати страхових внесків та штрафних санкцій (пені) до Фонду, у тому числі встановленої судовими рішеннями, здійснюється шляхом розстрочення. Розстроченню підлягає сума заборгованості державного підприємства вугільної галузі із сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, що утворилася до 1 січня 2011 року, та із сплати штрафних санкцій (пені), нарахованих на суму цієї заборгованості, які не погашені на день набрання чинності цим Законом".

Законом також визначено, що "суми заборгованості за зверненнями державних підприємств вугільної галузі можуть бути розстрочені на строк не більш як 60 календарних місяців з дати укладення договору про розстрочення суми заборгованості відділеннями виконавчої дирекції Фонду".

Відповідний законопроект зареєстрований за №1178.

18 червня 2013 року
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення зміни до статті 8 Закону України "Про порядок допуску та умови перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України"

Законодавчим актом доповнено статтю 8 Закону "Про порядок допуску та умови перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України" новою частиною, якою встановлено, що "пропозиція щодо допуску в Україну підрозділів збройних сил інших держав для участі в багатонаціональних навчаннях має вноситися щороку разом з проектом плану проведення багатонаціональних навчань за участю підрозділів Збройних Сил України на території України та їх участі в багатонаціональних навчаннях поза межами України на відповідний рік, який подається для затвердження Президентом України".

Відповідний законопроект зареєстровано за №2341.

18 червня 2013 року
Верховна Рада України прийняла Постанову "Про підготовку та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка"

Відповідно до постанови, уряд має розробити план заходів з підготовки і проведення ювілею, передбачивши, зокрема, організацію та проведення:

— урочистостей з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка в столиці України - місті-герої Києві за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, депутатського та дипломатичного корпусу, громадських, релігійних та міжнародних організацій, науковців, української діаспори, делегацій з Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, а також урочистих заходів в обласних та районних центрах, населених пунктах, пов’язаних із життям та подіями у житті Тараса Григоровича Шевченка, інших населених пунктах;

— покладення квітів до пам’ятних знаків та пам’ятників Тарасу Григоровичу Шевченку;

— заходів із сприяння реалізації громадських, зокрема, молодіжних, ініціатив, спрямованих на консолідацію суспільства;

— творчих, культурно-мистецьких та наукових конференцій, круглих столів, виставок фото- та архівних документів, присвячених історії життя та діяльності Тараса Григоровича Шевченка;

тематичних просвітницьких заходів, культурно-мистецьких заходів;

всеукраїнських і регіональних виставок досягнень Тараса Григоровича Шевченка;

показу на загальнонаціональних та регіональних каналах телебачення документальних фільмів про життя та діяльність Тараса Григоровича Шевченка;

— заходів, спрямованих на відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка на міжнародному рівні.

— Державному комітету телебачення і радіомовлення рекомендовано забезпечити широке висвітлення, у тому числі і за кордоном, заходів із підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка; організувати проведення тематичних радіо- і телепередач.

—  Українському державному підприємству поштового зв’язку "Укрпошта" пропонується видати серію поштових марок, присвячених 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Відповідний проект зареєстровано за № 2211.

18 червня 2013 року
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Договору між Україною та Об'єднаними Арабськими Еміратами про взаємну правову допомогу у кримінальних справах"

Договір спрямований на створення правових підстав для застосування компетентними органами обох держав спільних дій щодо попередження злочинів, розслідування кримінальних справ та конфіскації доходів, одержаних злочинним шляхом.

Зокрема, згідно з цим Договором, Сторони надають одна одній найширші заходи взаємної правової допомоги у кримінальних справах.

Центральний орган кожної Сторони направляє та отримує запити відповідно до цього Договору: в Україні Центральним органом є Генеральна прокуратура України (щодо запитів органів досудового слідства) та Міністерство юстиції України (щодо запитів судів): в Об’єднаних Арабських Еміратах Центральним органом є Міністерство юстиції. Для цілей цього Договору Центральні органи зносяться дипломатичними каналами.

У термінових випадках запит може бути переданий безпосередньо між Центральними органами. В такому випадку ці запити повинні також бути передані дипломатичними каналами як тільки це стане можливим практично.

Відповідно до Договору, Сторони можуть обмінюватися інформацією стосовно діючого законодавства та судової практики у своїх державах, пов’язаних із застосуванням цього Договору.

Згідно з положеннями цього Договору, Сторони надають взаємну допомогу одна одній щодо розслідування, переслідування та судового розгляду, що стосуються кримінальних справ.

Допомога охоплює: отримання свідчень або заяв осіб; надання документів, записів та предметів; розшук та встановлення осіб або предметів; вручення судових документів; тимчасову передачу осіб, які перебувають під вартою, для надання свідчень; виконання запитів про обшук та арешт; конфіскацію доходів, отриманих внаслідок здійснення злочинної діяльності, та знарядь скоєння злочинів; надання інформації та доказів, включаючи дані про попередні засудження особи; будь-яку іншу форму співробітництва в рамках цього Договору, яка не суперечить законодавству запитуваної Сторони.

Допомога може надаватися навіть якщо діяння, яке є предметом розслідування, переслідування чи розгляду у запитуючій Стороні, не становить злочину згідно з законодавством запитуваної Сторони.

Відповідний законопроект зареєстровано за № 0022.

18 червня 2013 року
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення зміни до статті 14 Закону України "Про екстрену медичну допомогу" (щодо бюджетного фінансування)

Законодавчим актом текст статті 14 Закону "Про екстрену медичну допомогу" викладено у редакції, згідно із якою:

"1. Фінансове забезпечення системи екстреної медичної допомоги за рахунок бюджетних коштів здійснюється відповідно до бюджетного законодавства.

2. Для розвитку та поліпшення матеріально-технічної бази системи екстреної медичної допомоги можуть залучатися кошти підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності і господарювання, а також добровільні пожертвування фізичних і юридичних осіб, благодійних організацій та об’єднань громадян, інші не заборонені законодавством джерела".

Відповідний законопроект зареєстровано за №2102.