НОВІ ДОРОГИ — НОВІ ГОРИЗОНТИ

Міністерство інфраструктури та Укравтодор працюють над підготовкою концесійних конкурсів на будівнийтво автомобільних доріг. На сьогодні є 7 проектів будівництва доріг, що будуть запропоновані інвесторам. І вже цьогоріч буде розроблено проект першого концесійного конкурсу. Про це під час брифінгу за підсумками панельної дискусії на Міжнародній бізнес-конференції "ABC: Ukraine&Partners" розповів Міністр інфраструктури України Володимир Козак.

"Конкурс  — це справа не одного дня. Треба підготувати пакет законодавчих документів, адже концесійна дорога будучи платною повинна мати безкоштовну альтернативну дорогу. Тому готуються проекти, кошториси, визначається обсяг робіт, розраховується вантажопотік, щоб порахувати окупність проекту. На сьогодні у нас є 7 концесійних проектів. І вже найближчим часом ми проінформуємо про черговість виставлення цих проектів на конкурс", — сказав Міністр.

Серед проектів, які будуть запропоновані інвесторові, за словами Володимира Козака, кільцева дорога навколо Києва, ділянка дороги від кордону Росії через Харків у напрямку Криму, ділянка автошляху від кордону з Польщею у напрямку Києва через Львівську та Рівненську області, ділянка від Ульянівки на Одеській трасі на Крим.

Міністр уточнив, що про вартість цих проектів можна буде говорити після проведення усіх розрахунків.

За умови прийняття Верховною Радою законів щодо реформування дорожньої галузі вже з 1 січня 2014 року Укравтодор запрацює по-новому: "Якщо Верховна Рада прийме відповідні закони, з 1 січня 2014 року ми працюватимемо в нових умовах",  — сказав Володимир Козак.

undefined

За словами Міністра, одним з законопроектів визначено, хто відповідає за стратегію розвитку автомобільних доріг  — ця функція буде покладена на Міністерство інфраструктури. Замовником проектування і будівництва доріг буде Укравтодор, а Укртрансінспекція стежитиме за якістю автомобільних доріг. В іншому законопроекті йдеться про розподіл 170 тис. км доріг на ті, за які відповідатиме місцева влада  — це близько 117 тис. км, й на державні дороги  — це 52 тис. км. Згідно з цим розподілом, як зазначив Володимир Козак, й будуть розроблятися нормативи фінансування тієї чи іншої дороги та механізми її обслуговування.