НА ЗУСТРІЧ МІЖНАРОДНИМ ІНВЕСТОРАМ

13 червня 2013 року Голова Держінвестпроекту В. Каськів в рамках першої міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners» відкрив Круглий стіл «Національні проекти України  — пріоритетні напрямки співпраці та практичний інструмент залучення інвестицій».

У своєму вступному слові В. Каськів зазначив «Кожний Національний проект має на меті створити нові галузі економіки та вдосконалити вже існуючі, вирішити важливі соціально-економічні проблеми та забезпечити стратегічний розвиток економіки України. Національні проекти України здійснюються під патронатом Президента України та мають особливу підтримку з боку приватних партнерів і держави».

Четверта за потужностями компанія у світі по виробництву сільськогосподарської техніки CLAAS, повідомила, що вивчає можливості інвестування в Україну та створення нових виробничих потужностей  в рамках Національного проекту «Зерно України». Базою виробництва німецьких зернозбиральних комбайнів в Україні стане Херсонський машинобудівний завод. 

Про це заявив регіональний менеджер з експорту групи компанії CLAAS Томас Клаусніцер під час свого виступу на круглому столі «Національні проекти України  — пріоритетні напрямки співпраці та практичний інструмент залучення інвестицій» за участю Голови Державної агентство з інвестицій та управління національними проектами України Владислава Каськіва.

«Ми провели економічний аналіз доцільності запуску виробництва техніки в Україні. І вже цього року ми плануємо запустити пілотний проект, який далі будемо розвивати у масштабні потужності,    підкреслив Томас Клаусніцер.  Україна для нас є дуже цікавою площадкою для розширення присутності компанії в світі і СНГ, оскільки має серйозний географічний потенціал та сильні традиції розвитку сільського господарства. Ще одна важлива перевага  — Держінвестпроект пропонує співпрацю за вже готовим бізнес-планом, який має підтримку з боку Уряду та готову законодавчу
платформу». 

Тетяна Нанаєва  — Директор освітніх програм Intel в Україні та СНД заявила про підтримку компанією Intel реалізації Національного проекту «Відкритий світ». 

«Компанія Intel інвестувала близького 1 млрд. доларів США в освітні проекти в усьому світі. «Національний проект «Відкритий світ»  — це проект майбутнього, в якому закладені найкращі світові практики організації навчального процесу всього світу. Компанія Intel підтримувала цей проект минулого року і буде підтримувати його надалі, оскільки вірить в його успішність та надзвичайну важливість для України».

undefined

Дмитро Литвак  — партнер консалтингової компанії «Ernst and Young» зазначив: «Уряду України робить правильні кроки на зустріч міжнародним інвесторам. Свідченням цього є впроваджена Держінвестпроектом комплексна система Єдиного інвестиційного вікна, що допомагає інвесторам в України. Бізнес  підтримує такі кроки, адже вони є визначальним фактором розвитку держави».

В рамках Круглого столу міністр з питань клімату та енергетики, Міністерства національного розвитку Угорщини Пал Ковач поділився своїм досвідом у реалізації енергетичних проектів в Угорщині та імплементацією Національної енергетичної стратегії Угорщини до 2030 року.

Також Голова Держінвестпроекту В. Каськів під час заходу провів ряд двосторонніх зустрічей, зокрема з Головою ради директорів «ZAGOPE Construções e Engenharia, S.A.» Р. Брунеллі та з Г. Красовським партнером компанії «Innova Partners».

У круглому столі участь взяло понад 200 учасників . В числі поважних гостей також виступили Енді Кузіч  — Директор з розвитку консалтингової компанії «PwC»  та Мустафа Белло  — виконавчий секретар комісії з інвестицій та можливостей Нігерії та інші представники провідних міжнародних та українських компаній, ділових та наукових кіл, фінансових, промислових та інвестиційних інституцій, дипломатичних місій, засобів масової інформації. 

Владислав Каськів
Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України