НА ОСТРИЕ НОВОГО

22 травня 2013 року в ресторані «Монако» відбулось чергове засідання Парламентського Клубу спільно з партнерами заходу компанією MMCIS.

Почесних Членів Клубу та запрошених гостей, як завжди чекала червона доріжка, «Wellcom Drink», святкова вечеря, дегустація унікальних напоїв, жива музика від Дмитра Тагана та дружня атмосфера вечора. 

В засіданні прийняли участь провідні бізнесмени і політики — Дмитро Видрін, Володимир Буланьков, Констянтин Кондаков, Аркадий Ковтун, Олег Пінчук, Вадим Місюра, Олег Калашніков, Ігор Дєлов, Андрій Матюха, Юрій Нерубай, Валерій Колобов, та інші відомі діячі.  Із вступним словом виступив Президент Парламентського Клубу — Олександр Ржавський. 

Головною темою засідання стало обговорення питань міжнародного ринку Форекс, який сьогодні являє собою сукупність операцій з купівлі-продажу валют обсягом понад 4 трлн доларів на день.

Професійний керуючий трейдер з багаторічним досвідом роботи на фінансових ринках Костянтин Кондаков, в своєму виступі, розповів про можливості, перспективи та ризики інвестування в “FOREX MMCIS group” та як гарантовано убезпечити інвестований капітал.

Парламентський Клуб продовжує об'єднувати між собою представників влади і провідних бізнесменів незалежно від політичних упереджень, служить надійним дискусійним майданчиком для налагодження контактів, вирішення конфліктів і примирення суперечливих поглядів. 

Чекаємо наступних зустрічей…

undefined

undefined

undefined