Початок

Існують дві основні теорії створення навколишнього Світу. Теорія Творіння та теорія Еволюції, яка бере початок від Великого вибуху.

Теорій і прінципів розвитку суспільсва, набагато більше. Як тільки воно почало себе самоусвідомлювати, відразу з’явилися охочі кермуваті цими процесами. Вся попередня історія людства – злети і падіння, здобутки і втрати, відбувалися згідно з однією базою пороків і доброчинностей. Минали віки, але принципи взаємодії між людьми не змінювалися.

Люди при владі намагалися якомога довше утримувати управлінські важелі, придумуючи безліч законів і традицій, впливаючи на підсвідомість суспільства релігійними доктринами, використовуючи голодомори і залякування. За довгі століття був напрацьований чималий досвід у отриманні та утриманні влади, але і досвід відлучення від неї, теж не забарювався. Консервативні династії безжально знищувались спраглими до влади. Вони ставали новою елітою, яка невдовзі повторювала шлях попередньої. У дев’ятнадцятому сторіччі з’явилися перші спроби створення аналітичних моделей різних ідеологій. Людство вже досягло до суспільної самосвідомості, зросла самоповага, наукові здобутки і інформованість вийшла за межі релігійних уявлень і забобонів. Все це разом вимагало нових підходів до процедури захвату влади і ресурсів та створення ідеологічних концепцій. Але хоча ці процеси були і новими, механізми впливу на людину і суспільтво залишалися старими – залякування стратами, террором, голодом. Маніпулятори, як зазвичай використовували весь арсенал людськи пороків – жадібність, нездорові амбіції, ревнощі... Але дехто, проаналізувавши основні причини перманентних владних поразок, вирішив створити універсальні механізми кермування світовими процесами. При цьому, революції і війни, голодні бунти і террористичні рухи, політичні доктрини і навіть права людини, використовуються виключно, як набір інструментів для створення вічного панування...

Сьогодні увесь Світ знаходиться, користуючись шаховою термінологією, у паті: ніби всі можливості є, а ходити нікуди. Скрізь панує планетарна всесистемна криза… Сьогодні стан Світу і його структур такий , що ніхто нікого перемогти не може. Найсильніші, лише усвідомленням власних помилок, можуть стати на шлях свого самовдосконалення, але це можливе лише в умовах миру у всьому Світі. Ніщо у сучасному Світі не мислимо без миру, а мир звершується лише тоді, коли осягається триєдиність духовного, інтелектуального і матеріального, пропорційно і згармонізовано.

 Ржавского_1 copy

Багато хто з нас – людей, у яких є владний і філософський хист, мають своє бачення механізму історичних подій і не можуть знаходиться осторонь перехідних процесів.

Парламентський клуб був запрошений до співпраці у моделюванні нових загальносвітових конструкцій людства майбутнього, та нової системи взаємовідносин у виробничих, фінансових і культурологічних сферах.

Але не тільки у цьому полягає наша діяльність. Немало тих, хто хоче маніпуцяціями людей з ницієми преконаннями, або понівічених важкими пороками, продовжити загальносвітову кризу, сподіваючись назавжди, відібрати у нас майбутнє.

Настав час. Світ змінюється з карколомною швидкістю. Канули у Літу догми минулого досвіду. Нова парадигма Буття вимагає ґрунтовної переоцінки застарілих принципів, причому по всьому спектру відношень між людьми. Пора називати речі своїми іменами, щоби отримати шлях у Новий Світ.

Ми запрошуємо усіх бажаючих до такої співпраці.

Олександр Ржавський