Клубні події

Травень видався багатим на події для Парламентського клубу.

Всі вони знайшли продовження на сторінках журналу «Народний депутат».

У травні Парламентський клуб став ініціатором багатьох зустрічей у форматі «круглого столу». Круглий стіл на тему «Переваги та недоліки авторитаризму» продовжив тему, розгорнуту на сторінках минулого номера. «Для економічного і етичного ривка Україні необхідний авторитарний лідер», – заява президента Парламентського клубу Олександра Ржавського стала приводом для гарячої дискусії про майбутнє країни і перспективи її розвитку. Круглий стіл на тему

«Перспективи розвитку Києва та Київської області» став приводом говорити про існуючі проблеми і нові можливості. Підсумком зустрічі стали питання, на які відповів мер Києва Олександр Попов, – актуальне інтерв'ю читайте на сторінках травневого випуску журналу «Народний депутат».

Проблеми регіонів розглядалися в рамках круглого столу, проведеного Асоціацієй малих міст України спільно з Міністерством регіонального розвітку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Представники Парламентського клубу взяли участь в обговоренні теми «Пошук шляхів вирішення проблем поводження з твердими побутовими відходам». Засідання проходило в місті Олевськ Житомирської області. 30 травня в посольстві Ісламської Республіки Іран в Україні відбулася двостороння україно-іранська зустріч, присвячена розвитку торгівельних і економічних стосунків між країнами. Іранська сторона була представлена в особі Надзвичайного і Повноважного Посла Ісламської Республіки Іран в Україні пана Акбар Гасемі-Аліабаді і Радника Посла з економічних питаннь пана Мохаммеда Реза Каїркахана.

З українського боку в діалозі брала участь делегація Депутатського клубу «Парламент» на чолі з його президентом Олександром Ржавським. У делегацію так само входили народні депутати різних скликань, члени координаційної ради клубу, Віктор Постельніков "Концерн Випос", Володимир Продивус ВАТ "Мостобуд" та інші відомі підприємці.

 події

В ході зустрічі, що почалася у форматі «круглого столу», пан Гасемі-Аліабаді освітив основні напрями розвитку і показники іранської економіки. Торкнувшись теми співпраці з країнами колишнього СРСР, пан Посол відзначив, що стан торгівельних україно-іранських стосунків знаходиться сьогодні на гранично низькому рівні. При цьому, в черговий раз було відмічено, що це обумовлено виключно штучними політичними чинниками.

Жива дискусія учасників круглого столу привела до практичного переформатування зустрічі. Як із задоволенням відзначив Олександр Ржавський, зустріч швидко перейшла в стадію наочних переговорів сторін. Сторони прийшли до виводу про доцільність створення в Україні єдиного координаційного центру по організації всесторонньої торгівельної співпраці між країнами на базі координаційної ради Депутатського клубу «Парламент». Також було прийнято рішення про формування делегації Парламентського клубу для візиту до Ісламської Республіки Іран.

Пан Гасемі-Аліабаді не лише люб'язно запросив представників української сторони, але і ініціював підготовку програми візиту делегації. За переконанням пана Посла, такий візит буде максимально продуктивний для сторін, послужить базисом для встановлення комерційних контактів і сформує нову думку про рівень розвитку національної іранської економіки. В ході обговорення організаційних питань сторони визначилися в попередніх термінах візиту – не пізніше за вересень 2012 року.

Тим часом світські і спортивні заходи Парламентського клубу позначили початок нового сезону. Депутатський клуб «Парламент» став співорганізатором II Всеукраїнської спартакіади серед депутатів, організатором традиційного більярдного турніру серед народних обранців, а також підтримав довгожданий Яхтфест на Київському морі. Конкурс «Яхта року-2012», спортивне шоу на воді і конкурс краси «Місс Яхтфест» зібрали на набережній Вишгороду почесних гостей і урочисто відкрили літній сезон.