Кирило Куликов: «Божевільний не може красти такі суми»

15 червня 2012 року відбулося перше засідання Тимчасової слідчої комісії (ТСК) з питань розслідування протиправних рішень київською міською радою з 2007 по 2010 роки. Рішення про її створення було прийняте Постановою  Верховної Ради України 6 червня 2012 року, причому за прийняття постанови проголосувала рекордна за нинішніми мірками кількість народних обранців – 345.

Така одностайність свідчить про те, що ситуація в столиці не залишає байдужим нікого, незалежно від партійної приналежності або політичних пристрастей.

Пропонуємо Вашій увазі інтерв’ю з Головою тимчасової слідчої комісії, Народним Депутатом Кирилом Куликовим.

— Кириле Борисовичу, сьогодні така одностайність депутатів в прийнятті рішення розглядається майже як сенсація. На Ваш погляд, що більш за все вплинуло на рішення Ваших колег — народних обранців?

— Цифри і факти — ніщо більше. Але вони насправді шокують. Сьогодні Київська міська  влада визнає, що розкрадання у Києві за період з 2007 до 2010 років досягли астрономічних цифр – до 70 мільярдів гривень! За оцінками експертів, за час роботи Київської міської ради шостого скликання, з міста Києва було виведено землі, майна, оборотних активів на суму, яка втричі перевищує розмір дохідної частини будь-якого бюджету міста Києва за 2006-2010 роки.

Це по 45,2 млн. грн. щодня, враховуючи вихідні та свята.

Починаючи з липня 2010 року, адміністративними та господарськими судами прийняті рішення про визнання незаконними та скасування більше 100 рішень Київської міської ради щодо розпорядження протягом 2007-2010 років землями, акціями та іншим майном, належним територіальній громаді міста Києва.

Прокуратурою за цей час внесено понад 1000 протестів на рішення Київради.

3645,4 га земель повернуто до власності киян за рішеннями судів чи протестами прокуратури, а їх продаж чи оренда визнані незаконними.

Відповідно до звіту КРУ в м. Києві щодо виявлених порушень бюджетної дисципліни, де тільки за 2007 — початок 2009 років, виявлено недоотримання бюджетних коштів внаслідок порушень на 4,4 млрд. грн.

2500 га земель передано у власність фізичним та юридичним особам за демпінговими цінами, внаслідок чого бюджетом недоотримано 2,3 млрд. грн.

2303 га земель передано у оренду, внаслідок чого бюджет втратив близько 100 млн. грн.

Це — цифри. А ось факти. Наголошую — лише деякі офіційно визнані й констатовані факти.

Унаслідок прийняття Київрадою ряду незаконних рішень по виділенню земельних ділянок з метою комерційної забудови, низка об'єктів культурної спадщини світового значення, таких як Софія Київська, Києво-Пе

ська Лавра, Андріївська церква, – знаходяться під загрозою виключення з переліку об'єктів, які знаходяться під захистом ЮНЕСКО.

Наміри забудувати Десятинний провулок та Пейзажну алею не тільки повністю проігнорували вимоги підписаної державою конвенції ЮНЕСКО та міжнародних договорів, але фактично були намаганням варварськими засобами повністю знищити існуючий ландшафт найстародавнішої частини Києва.

Серед прикладів неправомірного рішення Київради є виділення земельної ділянки для будівництва житлового будинку по вул. О. Гончара, 17-23 в буферній зоні Софії Київської – об'єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Крім того, у 2007 році Київрадою було вилучено земельну ділянку за адресою м. Київ, вул. Глибочицька, 79-97,що входила до складу майна Верховної Ради України з 1986 року.

_1

Інколи корупційні дії доходили до абсурду. За рішенням Київради комунальна частка в банку "Хрещатик" була продана людям з "родини" Черновецького, а вже за декілька місяців Київрада підтримала рішення "молодої команди" взяти кредит під 47% річних у банка "Хрещатик".

Повторюю — це лише деякі факти. Киянам добре відомі сумнозвісні забудови на Богдана Хмельницького, на Львівській площі, на Подолі, на Печерську, суцільне знищення дитячих майданчиків. І цей перелік можна продовжувати і продовжувати.

Не можна сказати, що до створення слідчої комісії цьому свавіллю не було ніякої протидії. Вона була, і була результативною. Починаючи з липня 2010 року адміністративними та господарськими судами прийняті рішення про визнання незаконними та скасування більше 100 рішень Київської міської ради щодо розпорядження землями, акціями та іншим майном, належним територіальній громаді міста Києва. За інформацією, розміщеною на офіційному сайті Київської міської державної адміністраціі, офіційних сайтах Генеральноі прокуратури України, прокуратури міста Києва, на виконання судових рішень та протестів прокуратури у власність територіальноі громади міста Києва повернено більше 2000 гектарів незаконно розданоі в 2007 - 2010 році землі, акції Киівміськбуду, Киівводоканалу, Киівгазу та інших підприємств, велику кількість приміщень.

Але ми добре розуміємо, що судові рішення торкнулися справ, які набули найбільшого розголосу в ЗМІ та суспільстві. Це лише верхівка айсбергу. Для того, щоби цілком і повністю розібратися в суті справи і створено Тимчасову слідчу комісію. Мета комісії, як наголошується в Постанові Верховної ради — провести повне та всебічне розслідування фактів порушень Конституції України, Земельного кодексу України та законів України, прийняття протиправних рішень Київською міською радою в період з 2007 по 2010 роки.

— Не є секретом, що за всіма цими резонансними справами стоїть ім’я Леоніда Черновецького та його «молодої команди»…

—  Ті кияни, які віддали голоси Черновецькому, шукаючи «нове обличчя», або спокусившись на красиві слова та «подарункові набори», напевне навіть не уявляли, яку особу обирають своїм очільником. Згодом багатьох розважала його дивна поведінка. Хтось його вважав божевільним. Хтось – блаженним. Хтось – наркоманом чи просто хворою людиною. Сьогодні всі ми усвідомлюємо, що  дивакуватість чи неадекватність були лише маскою, яка приховувала  жорстокість та розрахунок, безпринципність та цинізм. Хіба може божевільний красти такі суми і безкарно маніпулювати свідомістю трьох мільйонів киян протягом шести років?

Дуже просто було б звалити всю провину лише на Черновецького. Але ж він діяв не один. Так, він головний винуватець, і рано чи пізно правосуддя його наздожене, яку б «землю обітовану» він не знайшов для схованки.  Справа не лише в ньому. Вважаю, що солідарну відповідальність із ним мають розділити і депутати Київради — вони ці зловживання та афери узаконювали, благословляли та легітимізували. Саме Київрада приймала сотні і тисячі постанов, які лягали в основу рішень мерії. Київрада була одним із елементів системи, створеної Черновецьким. І вона також мусить нести відповідальність. Розкрити роль Київради – законодавчого, представницького органу киян, яка мала б відстоювати інтереси мешканців столиці України, а замість цього проводила протиправні незаконні рішення – один з головних напрямів діяльності  Тимчасової слідчої комісії, яку мені довірено очолювати.

— Які перші кроки зроблено Тимчасовою Слідчою Комісією, як планується весті її роботу?

— На першому засіданні комісії, яке відбулося 15 червня, члени комісії обговорили переважно організаційні питання, зокрема, обрали секретаря ТСК – М.Ф. Трайдука  розподілили обов'язки між собою, затвердили порядок проведення розслідувань та графіки прийому громадян. Попередній звіт у парламенті відбудеться за сорок днів після створення комісії, тому засідання комісії проводитимуться двічі на тиждень. Як бачите, ми збираємось працювати досить інтенсивно.

Щодо конкретних кроків. Ми прийняли одностайне рішення запросити та заслухати на наступному засіданні екс-голову земельної комісії Київради і праву руку Олеся Довгого — Олексія Євлаха,  який раніше притягався до кримінальної відповідальності за порушення земельного законодавства у період діяльності команди Черновецького, але був амністований. Окрім того, депутати вирішили запросити та заслухати Голову Київського Інституту землі, члена Головної ради Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Олександра Бригинця, керівництво "ТРК – Київ", науковців, вчених та представників громадськості Києва.

— Як особисто Ви бачите подальшу роботу Тимчасової слідчої комісії?

— Особисто я  би не хотів, щоби діяльність цієї комісії звелася до формального розгляду фактів, читання купи відписок та постійним нагадуванням про себе різним чиновникам в прагненні отримати потрібну інформацію. Саме тому я буду домагатися того, щоб в роботі комісії взяли участь не лише народні депутати. Я вірю в те, що комісія по-справжньому запрацює лише тоді, коли з правом дорадчого голосу в ній братимуть участь представники громадськості — делегати від громадських організацій, рухів та об'єднань, які роками воювали з системою, створеною Черновецьким. Вони також можуть надати свої матеріали та зібрані свідчення.

Я — прихильник максимальної відкритості в роботі комісії.  Засідання комісії мають відбуватися перед телевізійними камерами, в присутності журналістів, вони заслуговують на максимальне висвітлення в ЗМІ.  Всі документи мають бути оприлюднені. Як і свідчення посадовців та депутатів Київради.

Тимчасова слідча комісія не підміняє собою правоохоронні органи та судові інстанції.  Наше завдання – провести максимально ретельне розслідування, встановити істину і дати політичну оцінку тому, що відбувалося в Київській владі в 2007-2010 роках. Закон в Україні має торжествувати на будь-якому рівні. Задля цього ми і працюємо.