II Всеукраїнська спартакіада серед депутатів

В період з 21 по 26 травня на спортивній базі федерації профспілок України – олімпійському учбово-спортивному центрі «Спартак» –  пройшла ІІ Всеукраїнська спартакіада серед депутатів Верховної Ради України та Верховної Ради Автономної Республіки Крим, де також були представлені команди обласних, районних, міських, сільських та селищних рад.

На святковому відкритті Спартакіади учасників та гостей спортивного свята привітали почесні гості та члени організаційного комітету – Равіль Сафіуллін, голова Державної служби молоді та спорту України, Віталіна Дзоз, міністр освіти і науки, молоді та спорту АРК, Єфим Фікс, заступник голови постійної комісії Верховної Ради АРК, Станіслав Колот, Алуштинський міський голова, та Микола Жирний, директор Спартакіади, голова Київської обласної організації ФСТ «Спартак».

Приємним привітанням для всіх присутніх стали вітальні адреси від голови Верховної Ради України  Володимира Литвина та голови комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Павла Костенка. Не порушуючи традиції першої Спартакіади, яскраво і урочисто відбулася церемонія підняття державного прапору України та запалення «олімпійського вогню» спартакіади, гостей шанували запашним короваєм.

Змагання тривали протягом шести днів. До участі у відповідальних стартах свої збірні команди делегували шістнадцять областей, АР Крим та місто Севастополь. Загалом у змаганнях прийняли участь близько 500 депутатів різних рівнів.

До їх програми входили сім видів спорту: настільний теніс, шахи, шашки, більярд, теніс, волейбол та футбол.  Переможці та призери Спартакіади в особистому та командному заліку отримали заслужені нагороди – дипломи, медалі та кубки – на урочистій церемонії закриття II Всеукраїнської спартакіади. Сьогодні вже можна сказати, що проведення такого заходу сприяє благородній справі популяризації здорового способу життя та зростанню сподвижників і прихильників фізичної культури і спорту.

_3

_7