Парламентська партія – 2012

27 квітня в кулуарах будинку пленарних засідань Верховної Ради України відбувся тринадцятий шаховий турнір «Парламентська партія – 2012»

До перемог на шахівницях за багаторічною традицією запрошували  Депутатський клуб «Парламент» та Асоціація народних депутатів України. Президент Клубу Олександр Ржавський привітав учасників змагань.

В урочистому відкритті турніру взяли участь: народний депутат України Олег Зарубінський, віце-президент Асоціації народних депутатів України Олександр Барабаш, перший віце-президент Федерації Шахів України Михайло Селезньов та керівник центру онкології та радіохірургії «Кібер Клініка Спіженка» Наталія Спіженко.

Великий турнір «Парламентська партія-2012» було проведено за швейцарською системою у дев’ять турів з особистими та командними заліками. Контроль часу – десять хвилин до закінчення партії кожному учаснику, серед яких були народні депутати України I-VI-го скликань.

Під час турніру також було проведено альтернативний сеанс одночасної гри на одинадцяти дошках, який дали шахові  гросмейстери України: чемпіонка України 2011 року Катерина Должикова та наймолодший гросмейстер України, неодноразовий призер міжнародних шахових турнірів 14-річний Ілля Нижник. Результат сеансу 10½ : ½. В нічию зумів зіграти Олексій Радченко.  

Представники різних фракцій у Верховній Раді України на  час турніру забули про непорозуміння та гарячі дискусії в сесійній залі, зосередившись на грі.

За результатами змагань серед шахістів на Кубок Голови Верховної Ради України, Кубки Депутатського клубу «Парламент», Кубок Федерації шахів України та Кубок Асоціації народних депутатів України,  були також оголошені номінації «Чемпіон фракції» та «Чемпіон скликання ВР України».

Турнірні змагання визначили беззаперечних лідерів – народнi депутати України Віктор Петров, Віктор Мусіяка, Петро Толочко, Євген Константинов та Юрій Серебрянніков.

Кубок Голови Верховної Ради України,  в особистому заліку серед  депутатів ВР України VI скликання, виборов народний депутат України Євген Константинов.

IMG_5345

Офіційним VIP-партнером турніру виступив центр онкології та радіохірургії «Кібер Клініка Спіженка». До речі: керівник клініки – чарівна жінка та чудова шахістка Наталія Спіженко, беручи участь у турнірі, виборола 7 місце в особисто-загальному заліку. 

Також «Парламентську партію» підтримав постійний партнер клубу компанія «AРГО-2010» (ТМ «Зандукелі»). В день замагань у Верховній Раді працювала виставка майстра-художника Юрія Петрушi.

«Парламентська партія» – красива гра та добра традиція, якими і надалі буде опікуватися Депутатський

клуб «Парламент».